Офіційні Анонси та Події

Сьогодні відбудеться засідання фракції «Слуга Народу»

09:02 GMT+3
TelegramFacebookTwitter

13 грудня о 19:00 відбудеться засідання фракції «Слуга Народу», повідомила речниця "СН" Юлія Палійчук, пише ІА ЗІДО

Серед питань порядку денного обговорення пріоритетних законопроектів, які будуть винесені на поточний пленарний тиждень. 

  • Під час засідання фракції планується заслухати інформацію голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича щодо Закону України "Про публічні закупівлі" в частині особливостей застосування переговорної процедури закупівлі (№6273).
  • Розглянути питання внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор та лотерей (№ 2713-д).
  • Обговорення важливих законопроектів  щодо розвитку медичної реформи: Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення надання медичної допомоги (№6306), Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють питання трансплантації анатомічних матеріалів людині (№ 5831), Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи управління сферою охорони здоров’я та забезпечення медичного обслуговування населення (№ 5873), Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну (№ 4358).

А також планується представлення делегатів від фракції до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на три вакантні посади за квотою Верховної Ради України.