Львівський митник, без вжитої пляшки горілки, за кермо не сідає

28 Nov 2021 EET

Огляд Українських Новин

Марія Остапчук

Нещодавно співробітниками поліції ГУ НП у Львівській  області здійснено зупинку транспортного засобу марки «Шкода суперб», який рухався проїжджою частиною незрозумілою траєкторією. Після зупинки транспортного засобу було встановлено, що за кермом перебуває у форменому одязі інспектор відділу кінології управління боротьби з контрабандою Львівської митниці Лопотич Іван Ярославович, пише Держмитслужба. 

У подальшому, в ході спілкування у водія спостерігалися явні ознаки алкогольного сп'яніння, нечітке мовлення, сильний запах горілки з ротової порожнини, в словах не простежувалися логічні зв’язки. Через це, йому було запропоновано пройти тест на алкотестері "Драгер" або в медичній установі. Тест показав у львівського митника сп'яніння середнього ступіню важкості — 2 проміле, при допустимих показниках 0,2 проміле. 

У зв'язку із цим на Лопотича І.Я. складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч.1 ст.130 КУпАП. 

Цікаво, чи керівництво Львівської митниці відреагує на цю «подію», та чи будуть прийняті певні міри дисциплінарного впливу, які відповідають важкості вчиненого проступку, адже п'яний за кермом, це те саме, що дурень із гранатою, ніколи не знаєш коли вона вибухне. 

І взагалі, випив, то сиди дома, а не розсікай у форменому одязі, не уявляй себе всемогутнім, та не паплюж Службу, на яку не "гавкає" напевно лише тільки ледар. 

p.s. аналогічна подія нещодавно трапилася і з київським митником у місті Хмельницькому, Ткачуком Сергієм Миколайовичем. Адміністративна справа розглядається районним судом завтра 29.11.2021 о 10:00 годині. Але цей, хоч був не в форменному одязі. Хоча це його і не виправдовує. Кожен може помилятися, але коли з помилок не робляться висновки, то вихід лише один - на вихід!